• AUTO FEEDING AND PACKING SYSTEM
  • AUTO FEEDING AND PACKING SYSTEM
  • Biscuit Packing Machine with two feeders
  • IMG_5288

за Songben

Кингдао Songben Пакување Машини копродукции, Ltd е основана во 1 ноември, 2003, е професионална производител автоматски перница пакување машина, големи автоматски Гонг материјално производство линии, машини за пакување со поврзани со поддршка на електронски производи, меѓународни увоз и извоз на трговските на националните високо-технолошкиот претпријатија. Мацумото меѓународната трговија копродукции, Ltd состои од Кингдао, Кингдао тиркизна Електроника копродукции, Ltd, е со седиште во Кингдао, провинцијата Шандонг, на површина од 50 акри, регистриран капитал од 5 милиони јуани, основни средства од 30 милиони јуани, годишно производство од 50 милиони јуани. Компанија во Пекинг, Шангај, Куангџоу, Женгжу, Zhongshan, итн Yishui и повеќе од десет провинции и градови на национално ниво, со канцеларии. Воведувањето на слични производи во домашни и странски напредна технологија под премисата дека по целосно само-развој, формира комплетен систем за автоматско пакување производи серија машина и се врати дома и во странство клиенти. Силна техничка сила, технички талент, далеку напред во индустријата, со високи професионални титули, а повеќе од 20 инженери и техничари.

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.