за нас

IMG_5288

Кингдао Songben Пакување Машини копродукции, ООД Е основана во 1 ное 2003, е професионална производител автоматски перница пакување машина, големи автоматски линии за производство Гонг материјал, пакување машини поврзани со поддршка на електронски производи, меѓународни увоз и извоз на трговските на национален високо-технолошки компании. Мацумото меѓународната трговија копродукции, Ltd состои од Кингдао, Кингдао тиркизна Електроника копродукции, Ltd, е со седиште во Кингдао, провинцијата Шандонг, на површина од 50 акри, регистриран капитал од 5 милиони јуани, основни средства од 30 милиони јуани, годишно производство од 50 милиони јуани. Компанија во Пекинг, Шангај, Куангџоу, Женгжу, Zhongshan, итн Yishui и повеќе од десет провинции и градови на национално ниво, со канцеларии. Воведувањето на слични производи во домашни и странски напредна технологија под премисата дека по целосно само-развој, формира комплетен систем за автоматско пакување машина 

Серија производи и да се врати дома и во странство клиенти. Силна техничка сила, технички талент, далеку напред во индустријата, со високи професионални титули, а повеќе од 20 инженери и техничари. Сега компанијата има капацитет за производство на високо квалитетен автоматски перница пакување машина 500 комплети на производните капацитети, е најголемата база за производство на автоматска машина за перница пакување. Компанијата произведува широк спектар на машини за пакување, целосно автоматски хоризонтални (перниче) Универзален голема брзина машини за пакување, се смалуваат пакување машини и топлина се смалуваат печка, не се грижи кутија бисквити перница пакување машина, следниот филм под feed испрати на собирање на пакување машина, еден ред или ред голема колекција на машини за пакување, мулти-ред кутија без доверба и тркалото бисквит јаглерод пакување машина за кодирање машина повеќе од десет видови на производи. Може да се користат во вреќи или буриња ориз тестенини фиде тестенини и други погодност храна, неправилни круг или квадрат бисквити, снег ориз колачи, пакување разни солидна редовни, крекери, чоколадо, чоколадо, млечни производи, пијалоци, чаши јогурт, шербет, нафора, тестенини (фолија тестенини), парен филм, дезинфекција прибор за на маса, за еднократна садови дезинфекција, сапун, дневни потреби, козметика, картички, медицина, медицина кутии, медицината одбор, инфузиони кеси, лекови, ролни тоалетна хартија, санитарни производи, месечината торта, колачи , леб, канцелариски материјал, списанија, свеж зеленчук, морска храна, морска храна, замрзната храна, замрзната храна (замрзнати кнедла, замрзнати мали барат лебот, замрзнати топки, итн) и други цврсти производи за пакување. Производи, со користење на најнова технологија во Јапонија, главните компоненти за пренос на електрични компоненти се избрани од Јапонија, Германија и во другите развиени земји, претставата е стабилен и сигурен, едноставен, длабоко довербата на корисникот, е претпријатието да ги автоматизира и обемот на работа ќе бидат избрани уред. Со "победа технологија, сервисот" бизнис филозофијата, Кингдао Мацумото пакување Машини копродукции, Ltd стана пионер на науката и технологијата, го лансираше првиот домашни и меѓународни напредно ниво може да се спореди со нови гард Серија Автоматско 3 / 5 серво инсталира без реквизит грудки Соочи, првиот СФ-CW-автоматски серво-тип на мулти-ред без кутија нега машина сет пакување, првиот целосно отворена архитектура на СФ-C-автоматски со голема брзина перница пакување машина со двојна серво, SA SF- R-тип на автоматско хранење серво-тип смалуваат пакување машина за производство линија, првиот Тајван и Јапонија OM автоматско cartoning голема брзина машини и многу повеќе. Нашите производи ги покрие храна, млечни производи, пијалоци, хардвер, козметички, фармацевтски и други индустрии.

"Веи понуди на своите клиенти навистина им е потребна на производот, за корисниците да ги реши проблемите Та Машки Бао Zhuang," врз основа на идеја, Гонг Si активно развивање на нови производи, Yinjin од Германија, Италија, Швајцарија, Јапонија и други земји на напредна технологија која им овозможува на нивните производите секогаш одиме во првите редови на машини за пакување индустрија, искрена соработка со клиенти во многу индустрии, ни овозможува да станат професионални корисници пакување машини консултант. "Интегритет, услуги, иновации, развој" е бизнис цели на компанијата и услуга концепт. Ние се водени од принципот на добра волја за пазарот за наградување на високо-квалитетни услуги на клиентите и континуирано извршување на иновации, напорна работа, да се направи пакување машини копродукции, Ltd Кингдао Мацумото, повеќе развој и раст во стабилност. со напредна технологија, сигурен квалитет, прифатлива цена, добра услуга, Кингдао пакување машини копродукции, Ltd стана добро познат машини за пакување индустрија водечки претпријатија. Компанијата следи вера, услуги, иновации, развој на бизнис цел, да се почитуваат единство, позитивен, оптимистички вредности на соработка, е подготвен да бараат заеднички развој со заедницата, долгорочна стабилна кооперативни односи, компанијата срдечно го поздравува домашни и од странство доаѓаат за посета на насоки.