Контактирајте не

Кингдао Songben Пакување Машини копродукции, ООД

адреса

No.16-7, на југот на Xianshan Донг патот, Окружниот Chengyang, Кингдао, Кина.

Е-пошта

songben@cnsongben.com

телефон

+ 86-532-89653208

+ 86-13953237171

часа

Понеделник-недела

Ние се чека за вас!