• AUTO FEEDING AND PACKING SYSTEM
  • AUTO FEEDING AND PACKING SYSTEM
  • Biscuit Packing Machine with two feeders
  • IMG_5288

Rreth Songben

Qingdao Songben Paketimi Machinery Co, Ltd, u themelua në 1 nëntor, 2003, është një prodhues profesional automatike jastëk paketim makinë, në shkallë të gjerë automatike Gong linjat e prodhimit material, makineri paketimit në lidhje me mbështetjen e produkteve elektronike, importit dhe eksportit të tregtisë ndërkombëtare të kombëtare ndërmarrje të teknologjisë së lartë. Matsumoto Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd përbëhet nga Qingdao, Qingdao bruz Electronics Co, Ltd, është me seli në Qingdao, Shandong Province, një sipërfaqe prej 50 akra, kapitali i regjistruar i 5 milion juan, asetet fikse prej 30 milion juan, prodhimi vjetor 50 milionë juan. Kompania në Pekin, Shangai, Guangzhou, Zhengzhou, Zhongshan, etj Yishui dhe më shumë se dhjetë krahina dhe qytete në mbarë vendin, me zyra. Futja e produkteve të ngjashme në teknologji brendshme dhe të jashtme të avancuara nën premisën se pas vetë-zhvillimit të plotë, formuar një sistem të plotë për automatike paketimin e produkteve seri makinë dhe për të marrë në shtëpi dhe jashtë vendit konsumatorëve. forca e fortë teknike, talent teknik, shumë më përpara në industri, me tituj të lartë profesionale dhe më shumë se 20 inxhinierë dhe teknikë.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.