Rreth nesh

IMG_5288

Qingdao Songben Paketimi Machinery Co, Ltd Është themeluar në 1 nëntor, 2003, është një prodhues profesional automatike jastëk paketim makinë, në shkallë të gjerë automatike linjat e prodhimit material Gong, makineri paketimit në lidhje me mbështetjen e produkteve elektronike, importit dhe eksportit të tregtisë ndërkombëtare të ndërmarrjeve kombëtare të teknologjisë së lartë. Matsumoto Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd përbëhet nga Qingdao, Qingdao bruz Electronics Co, Ltd, është me seli në Qingdao, Shandong Province, një sipërfaqe prej 50 akra, kapitali i regjistruar i 5 milion juan, asetet fikse prej 30 milion juan, prodhimi vjetor 50 milionë juan. Kompania në Pekin, Shangai, Guangzhou, Zhengzhou, Zhongshan, etj Yishui dhe më shumë se dhjetë krahina dhe qytete në mbarë vendin, me zyra. Futja e produkteve të ngjashme në teknologji brendshme dhe të jashtme të avancuara nën premisën se pas vetë-zhvillimit të plotë, formuar një sistem të plotë për makinë automatike paketim 

seri e produkteve dhe të marrë në shtëpi dhe jashtë vendit konsumatorët. forca e fortë teknike, talent teknik, shumë më përpara në industri, me tituj të lartë profesionale dhe më shumë se 20 inxhinierë dhe teknikë. Tani kompania ka kapacitet për prodhimin e lartë të keq paketim automatike jastëk makinë 500 grupe të kapacitetit të prodhimit, është baza më e madhe e prodhimit të makinës automatike paketim jastëk. Kompania prodhon një gamë të plotë të paketimit makine, plotësisht automatike horizontale (jastëk) Universal me shpejtësi të lartë makinerive te ambalazhimit, tkurret makina paketim dhe ngrohjes tkurret furrë, asnjë kujdes biskota kuti paketim jastëk makinë, filmi tjetër nën ushqyer dërguar një koleksion e paketimit makine, rresht të vetëm ose të rresht një koleksion i madh i makinave të paketimit, kuti multi-rresht pa besim dhe karbonit rrota peksimadhe makinë paketimi kodim makinë më shumë se dhjetë lloje të produkteve. Mund të përdoren gjerësisht në qese ose fuçi oriz petë hajvan vermiçeli dhe ushqime të tjera komoditet, raundin e parregullt apo biskota katrore, ëmbëlsira oriz borë, paketim të ndryshme të ngurta të rregullt, i krisur, çokollatë, çokollatë, qumështit, pije, gota kos kosi, akullore me lëng frutash, meshë, petë (petë përfundojë), film steamed, dezinfektim sendesh, e disponueshme dezinfektimi sendesh, sapun, nevojat e përditshme, Kozmetikë, kartat, mjekësi, kuti mjekësi, bordit mjekësi, çanta infuzion, ilaçe, listat e letër higjienike, produkte sanitare, tortë hënë, pasta , bukë, shkrimi, revista, perime të freskëta, ushqim deti, deti, ushqime të ngrira, ushqime të ngrira (trashaluq të ngrirë, të ngrirë bukë të vogla steamed, topa të ngrira, etj) dhe produkte të tjera të ngurta paketimit. Produktet duke përdorur teknologjinë më të fundit në Japoni, komponentet kryesore komponentet elektrike transmetimit janë përzgjedhur nga Japonia, Gjermania dhe vende të tjera të zhvilluara, performanca është e qëndrueshme, të besueshme, të thjeshtë, të thellë besimi anëtarit, është ndërmarrje të automate dhe shkalla e operimit do të përzgjidhen pajisje. Me "teknologjinë fitues, shërbimi i parë" filozofia e biznesit, Qingdao Matsumoto Packaging Machinery Co, Ltd, është bërë një pionier i Shkencës dhe Teknologjisë Industrisë, filloi niveli i parë në familje dhe të avancuara ndërkombëtare mund të jenë të krahasueshme me SG Seria e re Automatik 3 / 5 servo instaluar pa mbushje prop gunga, i pari SF-CW-automatike servo-type multi-rresht asnjë kujdes kuti paketimi set makine, i pari arkitektura e plotë të hapur të SF-C-automatike me shpejtësi të lartë jastëk paketim makinë dual-ndihmës, sa SF- R-type automatike ushqyerit servo-type tkurret paketimit linjë të prodhimit të makinës, para Tajvani dhe Japonia OM makinat automatike me shpejtësi të lartë Cartoning dhe më shumë. Produktet tona mbulojnë ushqimit, qumështit, pije, hardware, kozmetike, farmaceutike dhe industri të tjera.

"Wei ofrojnë klientëve të tyre me të vërtetë nevojë për produktin, për përdoruesit për të zgjidhur problemet Ta burra Bao Zhuang", bazuar në idenë, Gong Si aktive zhvilluar produkte të reja, Yinjin nga Gjermania, Italia, Zvicra, Japonia dhe vende të tjera të teknologjisë së avancuar që lejon produktet e tyre gjithmonë ecin në pararojë të industrisë së makinerive paketimit, bashkëpunim të sinqertë me klientët në shumë industri na lejon që të bëhet një profesionist përdorues konsulent makineri paketimit. "Integriteti, shërbimi, risi, zhvillim 'është objektivat e biznesit të kompanisë dhe koncepti i shërbimit. Ne udhëhiqen nga parimi i besimit të mirë për tregun për të shpërblyer me cilësi të lartë shërbimi ndaj klientit dhe ndjekje e vazhdueshme e inovacionit, punë e vështirë, për të bërë makineri paketimit Co, Ltd Qingdao Matsumoto, më shumë zhvillim dhe rritjen e stabilitetit. me teknologji të përparuar, cilësia e besueshme, çmim të arsyeshëm, shërbimi i përsosur, Qingdao paketimi Machinery Co, Ltd ka bërë një të mirë-njohur industrinë e paketimit makineri kryesor ndërmarrjeve. Kompania ndjek besimin, shërbimi, risi, zhvillim e qëllimit të biznesit, respektimi i unitetit, pozitive, vlerat optimiste të bashkëpunimit, është i gatshëm të kërkojë zhvillimin e përbashkët me komunitetin, afatgjata të qëndrueshme marrëdhënie bashkëpunimi, kompania ngrohtësisht e mirëpret në familje dhe të vijnë jashtë për të vizituar udhëzime.