Model SF-J Automatik Horizontal Family Packaging Machine - China Qingdao Songben Paketimi Machinery

Model SF-J Automatik Horizontal Family Packaging Machine

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi:
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 80 copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / TL / C
 • Detail Product

  Produkt Tags


  Aplikimi: Përdoret për paketimin e çastit ngrirë steamed simite, steamed roll bukë, steamed simite mbushur, paketë familjes për bukë franceze, biskota dhe muti-paketë të produkteve të mbështjella në mënyrë individuale me shirita.


  Model / Specifikimet

  SF-J

  590/120

  SF-J

  590/135

  SF-J

  590/150

  SF-J

  590/180

  SF-J

  680/150

  SF-J

  680/180

  Max Film Gjerësia

  <560

  <560

  <560

  <560

  <650

  <650

  Paketimi Size

  Gjatësia (mm)

  Gjerësia (mm)

  Lartësia (mm)

   L: 90-400

  W: 80-200

  H: 30-55

   L: 90-420

  W: 80-200

  H: 35-65

   L: 90-420

  W: 80-200

  H: 40-75

   L: 90-450

  W: 80-200

  H: 50-90

  L: 90-450

  W: 80-220

  H: 40-75

   L: 90-450

  W: 80-220

  H: 50-90

  paketim

  Speed ​​(Pako / min)

  20-60

  20-60

  20-60

  20-60

  20-60

  20-60

  Dimension (mm)

  5055 * 1130 * 1680 (Duke përfshirë 3M transportues inputi)

  Materiale Paketimi

  Përdoret për vulosës nxehtë filmit përbërë, OPP / PE, AL / PE, OPP / PE

  Pesha totale (kg)

  1200

  Motor Fuqia

  motor kryesor 1KW një set; Film motor 0.75KW

  Furnizimi me energji elektrike

  vetëm faza 220V, 50Hz

  Fuqia totale

  5kw

  QQ1QQ2QQ3


 • Previous:
 • Next: