Model SF-N automatike horizontale Biscuit në buzë Paketimi Machine - China Qingdao Songben Paketimi Machinery

Model SF-N automatike horizontale Biscuit në buzë makinë paketimi

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi:
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 80 copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / TL / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aplikimi: Përdoret për paketimin e biskota shirita trayless dhe produkteve të ngjashme

  Specifikim / Model

  SF-N2

  450/150

  Max Film Gjerësia

  < 420

  Paketimi Size

  Length: (mm)

  Gjerësia: (mm)

  Gjatesia: (mm)

  L: 80-240

  B: 40-80

  H: 35-70

  Paketimi Speed ​​(Pako / min)

  30-80

  Dimension (mm)

  4500 * 972 * 1670 (Përfshirë transportues input, duke përjashtuar karierist transportues)

  Materiale Paketimi

   

  Përdoret për vulosës nxehtë filmit përbërë, OPP / PE, AL / PE, OPP / PE

  Total Pesha (kg)

  1300

  Motor Fuqia

  motor kryesor 1KW një set; Film motor 0.75KW një grup

  Furnizimi me energji elektrike

  vetëm faza 220V, 50Hz

  Fuqia totale

  5kw

   

  QQ1QQ2QQ3

   


 • Previous:
 • Next: