Model SG automatike horizontale Biscuit në buzë Paketimi Machine - China Qingdao Songben Paketimi Machinery

Model SG automatike horizontale Biscuit në buzë makinë paketimi

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi:
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 80 copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / TL / C
 • Detail Product

  Produkt Tags


  Aplikimi: Përdoret për paketimin e biskota shirita trayless dhe produkteve të ngjashme

  Model / Specifikimet

  SG450 / 120

  SG450 / 150

  SGN450 / 150-2

  Max Film Gjerësia

  < 420

  < 420

  < 420

  Paketimi Size Gjatësia (mm)Gjerësia (mm)Lartësia (mm)

  L: 130-400

  W: 35-100

  H: 30-55

  L: 130-400

  W: 35-100

  H: 30-75

  L: 130-260

  W: 35-100

  H: 30-65

  PackingSpeed

  (Paketa / min)

  30-105

  30-105

  30-105

  30-200


  Dimension (mm)

  4300 * 1375 * 1840

  (Duke përfshirë transportues futjes, duke përjashtuar transportues shtyn)

  Materiale Paketimi

  Përdoret për vulosës nxehtë filmit përbërë, OPP / PE, AL / PE, OPP / PE

  Pesha totale (kg)

  1300

  Motor Fuqia

  Ndihmës 3sets motor 0.82kw; ndihmës 2sets motor1.48kw

  Furnizimi me energji elektrike

  Tri faza 380V, 50Hz

  Fuqia totale

  9KW

  QQ1QQ2QQ3


 • Previous:
 • Next: