Dubai, Ne po vijnë!

Dubai International Food Processing Makineri Ekspozita  është expo më i madh dhe më i rëndësishëm në Mid-lindje të zonës, e cila na jep mundësi për të folur në lidhje me bashkëpunimin e biznesit me çdo fytyrë tjetër për ballë. Si rezultat, Qingdao SONGBEN PACK AG ING Makineri CO., LTD do të marrin pjesë në këtë expo në Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe nga 6 nëntor deri në 8 nëntor të këtij viti. Adresa e plotë është e Dubai World Trade Center, dhe ynë kabinë  NO. është Z4-40. Mirë se vini për të komunikuar me ne.

222


Ora Post: Aug-03-2018